Co je intuitivní masáž

Intuitivní masáž je alchymie sebepoznání, která vede k odstranění fyzické i psychické bolesti

Intuitivní masáž je druh masáže, kde předem nejsou dané postupy. Masáž se přizpůsobuje individuálním potřebám klienta. Intuitivní masáž je tedy vždy „originálem“ a nelze ji přesně zopakovat. V průběhu masáže se nechávám vést svou intuicí a pracuji s tělem tak, jak to právě cítím. Volím různé kombinace masážních technik (colorterapie, aromaterapie, reflexní masáž, tlaková masáž, práce s energií…). Lidské tělo reaguje hlavně na naši psychiku, proto vždy masáž končím energetickou harmonizací. Při intuitivní masáži je více než kdy jindy zapotřebí ke klientovi přistupovat individuálně a naslouchat jeho tělu i duši.

Podle toho, na co je klient připravený a jak moc se mi otevře, se vyvíjí průběh celé masáže. Tudíž ani klient ani já dopředu nevíme jak bude masáž probíhat. Předem lze dohodnout pouze čas a problém, kterého se bude masáž týkat. Vše ostatní vyplyne přirozeně z konkrétní situace.

Atmosféra intuitivní masáže je velmi uvolněná a přátelská v relaxačním prostředí s příjemnou hudbou. Klient při intuitivní masáži dostává to nejlepší, v té chvíli nejvhodnější a nejpotřebnější. Není důležité co bylo, ale co je. Proto se zaměřuji na stav „tady a teď „.

Dalo by se říci, že intuitivní masáž je speciálně ušitá na míru právě vám v daném okamžiku, naprosto neopakovatelná a jedinečná. Příště, byť se stejným problémem, bude intuitivní masáž jiná, ale opět sestavená jen a jen pro vaši individualitu v daném okamžiku.

Pokud chcete vyzkoušet intiitivní masáž na vlastní kůži, neváhejte se objednat. Ráda vyjdu vstříct vašim časovým možnostem.